Offers & Wants (7.x-1.9) - en to nn translation catalogue (8 entries)

en: Content
nn: Innhald

en: Administration
nn: Administrasjon

en: Categories
nn: Kategoriar

en: Image
nn: Bilete

en: Default
nn: Standard

en: Continue
nn: Hald fram

en: All
nn: Alle

en: Unpublished
nn: Upublisert
