Offers & Wants (7.x-1.12) - en to el translation catalogue (11 entries)

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: Categories
el: Κατηγορίες

en: Image
el: Εικόνα

en: Types
el: Τύποι

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: Continue
el: Συνέχεια

en: All
el: Όλες

en: Unpublished
el: Μη δημοσιευμένο

en: 1 week
el: 1 εβδομάδα

en: Save and publish
el: Αποθήκευση και δημοσίευση

en: Save and unpublish
el: Αποθήκευση και άρση δημοσίευσης
