Offers & Wants (7.x-1.0) - en to fa translation catalogue (11 entries)

en: more
fa: بیشتر

en: Administration
fa: مدیریت

en: Image
fa: تصویر

en: Category
fa: دسته بندی

en: Continue
fa: ادامه

en: Never
fa: هیچوقت

en: 1 day
fa: ۱ روز

en: 1 year
fa: یک سال

en: @count days
fa: @count روز

en: 1 week
fa: ۱ هفته

en: @count weeks
fa: @count هفته
