Offers & Wants (7.x-1.12) - en to fil translation catalogue (5 entries)

en: Content
fil: Nilalaman

en: Categories
fil: Mga kategorya

en: Default
fil: Pamantayan

en: All
fil: Lahat

en: @count months
fil: @count buwan
