Offers & Wants (7.x-1.7) - en to tr translation catalogue (14 entries)

en: Administration
tr: Yönetim

en: Categories
tr: Kategoriler

en: Image
tr: Resim

en: Types
tr: Tipler

en: Default
tr: Varsayılan

en: Continue
tr: Devam et

en: 1 year
tr: @count yıl

en: 1 month
tr: 1 ay
    @count ay

en: 1 week
tr: @count hafta

en: @count months
tr: @count ay

en: Member
tr: Üye

en: Expiry date
tr: Bitiş tarihi

en: Save and publish
tr: Kaydet ve yayımla

en: Save and unpublish
tr: Kaydet ve yayından kaldır
