Offers & Wants (7.x-1.1) - en to ur translation catalogue (6 entries)

en: more
ur: مزید

en: Administration
ur: تنظیم

en: Categories
ur: زمرہ جات

en: Image
ur: تصویر

en: Types
ur: اقسام

en: Category
ur: زمرہ
