Office Hours (7.x-1.0) - en to bn translation catalogue (10 entries)

en: none
bn: একটিও নয়

en: Sunday
bn: রবিবার

en: Monday
bn: সোমবার

en: Tuesday
bn: মঙ্গলবার

en: Wednesday
bn: বুধবার

en: Thursday
bn: বৃহস্পতিবার

en: Friday
bn: শুক্রবার

en: Saturday
bn: শনিবার

en: Fields
bn: ফিল্ড

en: Day
bn: দিন
