Office Hours (7.x-1.0) - en to no translation catalogue (16 entries)

en: none
no: ingen

en: Sunday
no: søndag

en: Monday
no: mandag

en: Tuesday
no: tirsdag

en: Wednesday
no: onsdag

en: Thursday
no: torsdag

en: Friday
no: fredag

en: Saturday
no: lørdag

en: hours
no: timer

en: Fields
no: Felt

en: Day
no: Dag

en: minutes
no: minutter

en: Number of values
no: Antall verdier

en: Warning! Changing this setting after data has been created could result in the loss of data!
no: Advarsel! Endring av denne innstillingen etter at dataene har blitt opprettet kan føre til tap av data!

en: and
no: og

en: number
no: tall
