Office Hours (7.x-1.1) - en to am translation catalogue (6 entries)

en: none
am: ምንም

en: Tuesday
am: ማክሰኞ

en: Wednesday
am: እሮብ

en: Thursday
am: ሃሙስ

en: Friday
am: ዓርብ

en: Hidden
am: ድብቅ
