Office Hours (7.x-1.1) - en to kn translation catalogue (14 entries)

en: none
kn: ಯಾವುದು ಇಲ್ಲ

en: Sunday
kn: ಭಾನುವಾರ

en: Monday
kn: ಸೋಮವಾರ

en: Tuesday
kn: ಮಂಗಳವಾರ

en: Wednesday
kn: ಬುಧವಾರ

en: Thursday
kn: ಗುರುವಾರ

en: Friday
kn: ಶುಕ್ರವಾರ

en: Saturday
kn: ಶನಿವಾರ

en: hours
kn: ಗಂಟೆಗಳು

en: Day
kn: ದಿನ

en: Hidden
kn: ಅಡಗಿಸಲಾದ

en: minutes
kn: ನಿಮಿಷಗಳು

en: number
kn: ಸಂಖ್ಯೆ

en: Formatting
kn: ಫಾರ್ಮಾಟ್ ಆಗುತ್ತಿದೆ
