Office Hours (7.x-1.10) - en to ast translation catalogue (13 entries)

en: Remove
ast: Desaniciar

en: none
ast: nengún

en: Sunday
ast: Domingu

en: Monday
ast: Llunes

en: Tuesday
ast: Martes

en: Wednesday
ast: Miércoles

en: Thursday
ast: Xueves

en: Friday
ast: Vienres

en: Saturday
ast: Sábadu

en: Time
ast: Hora

en: Comment
ast: Comentariu

en: Hidden
ast: Anubríu

en: First day of week
ast: Primer día de la selmana
