Office Hours (7.x-1.10) - en to az translation catalogue (13 entries)

en: Remove
az: Çıxart

en: none
az: yoxdur

en: Sunday
az: Bazar günü

en: Monday
az: Bazar ertəsi

en: Tuesday
az: Çərşənbə axşamı

en: Wednesday
az: Çərşənbə

en: Thursday
az: Cümə axşamı

en: Friday
az: Cümə

en: Saturday
az: Şənbə

en: Time
az: Vaxt

en: Comment
az: Şərh

en: Fields
az: Sahələr

en: Day
az: Gün
