Office Hours (7.x-1.10) - en to cs translation catalogue (25 entries)

en: Remove
cs: Odstranit

en: Number of blocks
cs: Počet bloků

en: none
cs: žádné

en: Sunday
cs: Neděle

en: Monday
cs: Pondělí

en: Tuesday
cs: Úterý

en: Wednesday
cs: Středa

en: Thursday
cs: Čtvrtek

en: Friday
cs: Pátek

en: Saturday
cs: Sobota

en: Time
cs: Čas

en: hours
cs: hodiny

en: Comment
cs: Komentář

en: Fields
cs: Pole

en: Day
cs: Den

en: Hidden
cs: Skryté

en: minutes
cs: minuty

en: unlimited
cs: neomezené

en: First day of week
cs: Počáteční den v týdnu

en: Hours
cs: Hodin

en: Number of values
cs: Počet hodnot

en: and
cs: a

en: Formatting
cs: Formátování

en: Add new @node_type
cs: Přidat @node_type

en: @from to @to
cs: @from do @to
