Office Hours (7.x-1.10) - en to mr translation catalogue (13 entries)

en: Remove
mr: काढा

en: none
mr: काहीच नाही

en: Sunday
mr: रवीवार

en: Monday
mr: सोमवार

en: Tuesday
mr: मंगळवार

en: Wednesday
mr: बुधवार

en: Thursday
mr: गुरुवार

en: Friday
mr: शुक्रवार

en: Saturday
mr: शनीवार

en: Time
mr: वेळ

en: Comment
mr: प्रतिक्रिया

en: Day
mr: दिवस

en: Hours
mr: तास
