Office Hours (7.x-1.10) - en to nn translation catalogue (17 entries)

en: Remove
nn: Fjern

en: none
nn: ingen

en: Sunday
nn: Søndag

en: Monday
nn: Måndag

en: Tuesday
nn: Tysdag

en: Wednesday
nn: Onsdag

en: Thursday
nn: Torsdag

en: Friday
nn: Fredag

en: Saturday
nn: Laurdag

en: Time
nn: Tid

en: hours
nn: timar

en: Comment
nn: Kommentar

en: Fields
nn: Felt

en: Day
nn: Dag

en: Hidden
nn: Skjult

en: minutes
nn: minutt

en: Add new @node_type
nn: Legg til nytt @node_type
