Office Hours (7.x-1.10) - en to sr translation catalogue (13 entries)

en: Remove
sr: Уклони

en: Sunday
sr: Недеља

en: Monday
sr: Понедељак

en: Tuesday
sr: Уторак

en: Wednesday
sr: Среда

en: Thursday
sr: Четвртак

en: Friday
sr: Петак

en: Saturday
sr: Субота

en: Time
sr: Време

en: Comment
sr: Коментар

en: Day
sr: Дан

en: Hidden
sr: Сакривено

en: First day of week
sr: Први дан у недељи
