Office Hours (7.x-1.10) - en to sv translation catalogue (28 entries)

en: Remove
sv: Ta bort

en: none
sv: ingen

en: Sunday
sv: söndag

en: Monday
sv: måndag

en: Tuesday
sv: tisdag

en: Wednesday
sv: onsdag

en: Thursday
sv: torsdag

en: Friday
sv: fredag

en: Saturday
sv: lördag

en: Time
sv: Tid

en: hours
sv: timmar

en: Comment
sv: Kommentar

en: Fields
sv: Fält

en: Day
sv: Dag

en: Hidden
sv: Dold

en: minutes
sv: minuter

en: unlimited
sv: obegränsad

en: First day of week
sv: Första dagen i veckan

en: Hours
sv: Timmar

en: Current status
sv: Aktuell status

en: Number of values
sv: Antal värden

en: and
sv: och

en: Number of days to show
sv: Antal dagar att visa

en: Limit list to selected items
sv: Begränsa listan till valda alternativ

en: If checked, the only items presented to the user will be the ones selected here.
sv: Om valt, kommer endast de valda alternativen att visas för användaren.

en: Formatting
sv: Formatering

en: Add new @node_type
sv: Skapa ny @node_type

en: @from to @to
sv: @from till @to
