Office Hours (7.x-1.10) - en to ta translation catalogue (19 entries)

en: Remove
ta: நீக்கு

en: Number of blocks
ta: தொகுதிகள் எண்ணிக்கை

en: none
ta: இல்லை

en: Sunday
ta: ஞாயிறு

en: Monday
ta: திங்கள்

en: Tuesday
ta: செவ்வாய்

en: Wednesday
ta: புதன்

en: Thursday
ta: வியாழன்

en: Friday
ta: வெள்ளி

en: Saturday
ta: சனி

en: Time
ta: நேரம்

en: Comment
ta: கருத்து

en: Day
ta: நாள்

en: Hidden
ta: மறைந்தது

en: First day of week
ta: வார முதல் நாள்

en: Number of values
ta: மதிப்பு எண்ணிக்கைகள்

en: and
ta: மற்றும்

en: Formatting
ta: படிமமாக்கல்

en: Add new @node_type
ta: புதிய @node_type சேர்
