Office Hours (7.x-1.10) - en to tr translation catalogue (28 entries)

en: Remove
tr: Kaldır

en: none
tr: hiçbiri

en: Sunday
tr: Pazar

en: Monday
tr: Pazartesi

en: Tuesday
tr: Salı

en: Wednesday
tr: Çarşamba

en: Thursday
tr: Perşembe

en: Friday
tr: Cuma

en: Saturday
tr: Cumartesi

en: Time
tr: Zaman

en: hours
tr: saat

en: Comment
tr: Yorum

en: Fields
tr: Alanlar

en: Day
tr: Gün

en: Hidden
tr: Gizli

en: minutes
tr: dakika

en: unlimited
tr: limitsiz

en: First day of week
tr: Haftanın ilk günü

en: Hours
tr: Saat

en: Current status
tr: Mevcut durum

en: Number of values
tr: Değerlerin sayısı

en: and
tr: ve

en: number
tr: numara

en: Number of days to show
tr: Görüntülenecek gün sayısı

en: Limit list to selected items
tr: Listeyi seçilmiş öğelerle sınırla

en: If checked, the only items presented to the user will be the ones selected here.
tr: İşaretlenirse, kullanıcıya yalnızca burada seçilen öğeler sunulur.

en: Formatting
tr: Biçimlendirme

en: Add new @node_type
tr: Yeni @node_type ekle
