Office Hours (7.x-1.10) - en to vi translation catalogue (25 entries)

en: Remove
vi: Xoá

en: none
vi: không có

en: Sunday
vi: Chủ nhật

en: Monday
vi: Thứ hai

en: Tuesday
vi: Thứ ba

en: Wednesday
vi: Thứ tư

en: Thursday
vi: Thứ năm

en: Friday
vi: Thứ sáu

en: Saturday
vi: Thứ bảy

en: Time
vi: Thời gian

en: hours
vi: giờ

en: Comment
vi: Bài bình luận

en: Fields
vi: Các trường

en: Day
vi: Ngày

en: Hidden
vi: Ẩn

en: minutes
vi: phút

en: unlimited
vi: không giới hạn

en: First day of week
vi: Ngày đầu tiên của tuần

en: Hours
vi: Giờ

en: Number of values
vi: Số giá trị

en: and
vi: và

en: number
vi: số

en: Limit list to selected items
vi: Giới hạn danh sách trong các mục đã chọn

en: Formatting
vi: Định dạng

en: Add new @node_type
vi: Thêm @node_type mới
