Office Hours (7.x-1.11) - en to ar translation catalogue (24 entries)

en: Remove
ar: حذف

en: none
ar: لا شيء

en: Sunday
ar: الأحد

en: Monday
ar: الاثنين

en: Tuesday
ar: الثلاثاء

en: Wednesday
ar: الأربعاء

en: Thursday
ar: الخميس

en: Friday
ar: الجمعة

en: Saturday
ar: السبت

en: Time
ar: الوقت

en: Comment
ar: التعليق

en: Fields
ar: الحقول

en: Day
ar: باليوم

en: Hidden
ar: مخفي

en: minutes
ar: دقائق

en: unlimited
ar: غير محدود

en: First day of week
ar: أول يوم في الأسبوع

en: Number of values
ar: عدد القيم

en: !title: !required
ar: ‏!title: ‏!required

en: and
ar: و

en: number
ar: رقم

en: If checked, the only items presented to the user will be the ones selected here.
ar: اذا وضعت علامة صح ستظهر فقط العناصر المختارة من هنا للمستخدم

en: Formatting
ar: التنسيق

en: Add new @node_type
ar: إضافة @node_type جديد
