Office Hours (7.x-1.11) - en to be translation catalogue (20 entries)

en: Remove
be: Выдаліць

en: none
be: няма

en: Sunday
be: нядзеля

en: Monday
be: панядзелак

en: Tuesday
be: аўторак

en: Wednesday
be: серада

en: Thursday
be: чацьвер

en: Friday
be: пятніца

en: Saturday
be: субота

en: Time
be: Час

en: hours
be: гадзінаў

en: Comment
be: Каментар

en: Fields
be: Палі

en: Day
be: Дзень

en: Hidden
be: Схаваць

en: unlimited
be: неабмежавана

en: First day of week
be: Першы дзень тыдню

en: Number of values
be: Колькасць значэнняў

en: and
be: і

en: Add new @node_type
be: Дадаць новага(ую) @node_type
