Office Hours (7.x-1.11) - en to bs translation catalogue (19 entries)

en: Remove
bs: Ukloni

en: none
bs: ništa

en: Sunday
bs: Nedelja

en: Monday
bs: Ponedeljak

en: Tuesday
bs: Utorak

en: Wednesday
bs: Srijeda

en: Thursday
bs: Četvrtak

en: Friday
bs: Petak

en: Saturday
bs: Subota

en: Time
bs: Vrijeme

en: Comment
bs: Komentar

en: Fields
bs: Polja

en: Day
bs: Dan

en: Hidden
bs: Sakriven

en: Current status
bs: Trenutni status

en: Number of values
bs: Broj vrijednosti

en: and
bs: i

en: Limit list to selected items
bs: Ograniči  listu na odabrane stavke

en: If checked, the only items presented to the user will be the ones selected here.
bs: Ako je označeno, samo stavke koje su označene ovdje će biti prikazane korisniku.
