Office Hours (7.x-1.11) - en to eo translation catalogue (17 entries)

en: Remove
eo: Forigu

en: none
eo: neniu

en: Sunday
eo: Dimanĉo

en: Monday
eo: Lundo

en: Tuesday
eo: Mardo

en: Wednesday
eo: Merkredo

en: Thursday
eo: Ĵaŭdo

en: Friday
eo: Vendredo

en: Saturday
eo: Sabato

en: Time
eo: Tempo

en: Comment
eo: Komento

en: Fields
eo: Kampoj

en: Day
eo: Tago

en: Hidden
eo: Kaŝita

en: First day of week
eo: Unua tago de la semajno.

en: and
eo: kaj

en: Formatting
eo: Formatado
