Office Hours (7.x-1.11) - en to gu translation catalogue (14 entries)

en: Remove
gu: લોપ

en: Sunday
gu: રવિવાર

en: Monday
gu: સોમવાર

en: Tuesday
gu: મંગળવાર

en: Wednesday
gu: બુધવાર

en: Thursday
gu: ગુરુવાર

en: Friday
gu: શુક્રવાર

en: Saturday
gu: શનિવાર

en: Time
gu: સમય

en: Fields
gu: ક્ષેત્રો

en: Day
gu: દિવસ

en: Hidden
gu: છુપાયેલુ

en: First day of week
gu: અઠવાડિયાનો પહેલો દિવસ

en: and
gu: અને
