Office Hours (7.x-1.11) - en to uk translation catalogue (30 entries)

en: Remove
uk: Вилучити

en: Number of blocks
uk: Кількість блоків

en: none
uk: немає

en: Sunday
uk: неділя

en: Monday
uk: понеділок

en: Tuesday
uk: вівторок

en: Wednesday
uk: середа

en: Thursday
uk: четвер

en: Friday
uk: п'ятниця

en: Saturday
uk: субота

en: Time
uk: Час

en: hours
uk: годин(и)

en: Comment
uk: Коментар

en: Fields
uk: Поля

en: Day
uk: День

en: Hidden
uk: Приховано

en: minutes
uk: хвилин(и)

en: unlimited
uk: необмежено

en: First day of week
uk: Перший день тижня

en: Hours
uk: Годин(и)

en: Current status
uk: Поточний стан

en: Number of values
uk: Кількість значень

en: and
uk: та

en: number
uk: цифра

en: Number of days to show
uk: Кількість днів для показу

en: Limit list to selected items
uk: Обмежити список вибраними позиціями

en: If checked, the only items presented to the user will be the ones selected here.
uk: Якщо позначено, користувачеві будуть показані лише позиції, що вибрані тут.

en: Formatting
uk: Форматування

en: Add new @node_type
uk: Додати новий @node_type

en: @from to @to
uk: @from до @to
