Office Hours (7.x-1.2) - en to bg translation catalogue (17 entries)

en: none
bg: не

en: Sunday
bg: неделя

en: Monday
bg: понеделник

en: Tuesday
bg: вторник

en: Wednesday
bg: сряда

en: Thursday
bg: четвъртък

en: Friday
bg: петък

en: Saturday
bg: събота

en: hours
bg: часове

en: Unlimited
bg: Без ограничения

en: Day
bg: Ден

en: Hidden
bg: Скрит

en: minutes
bg: минути

en: First day of week
bg: Първи ден на седмицата

en: from
bg: От

en: and
bg: и

en: Formatting
bg: Форматиране
