Office Hours (7.x-1.2) - en to da translation catalogue (23 entries)

en: Number of blocks
da: Antal blokke

en: none
da: ingen

en: Sunday
da: Søndag

en: Monday
da: Mandag

en: Tuesday
da: Tirsdag

en: Wednesday
da: Onsdag

en: Thursday
da: Torsdag

en: Friday
da: Fredag

en: Saturday
da: Lørdag

en: hours
da: timer

en: Fields
da: Felter

en: Unlimited
da: Ubegrænset

en: Day
da: Dag

en: Hidden
da: Skjult

en: minutes
da: minutter

en: First day of week
da: Første dag i ugen

en: Current status
da: Aktuel status

en: from
da: fra

en: Number of values
da: Antal af værdier

en: and
da: og

en: number
da: tal

en: Number of days to show
da: Antal viste dage

en: Formatting
da: Formatering
