Office Hours (7.x-1.2) - en to fil translation catalogue (11 entries)

en: none
fil: wala

en: Sunday
fil: Linggo

en: Monday
fil: Lunes

en: Tuesday
fil: Martes

en: Wednesday
fil: Miyerkules

en: Thursday
fil: Huwebes

en: Friday
fil: Biyernes

en: Saturday
fil: Sabado

en: Unlimited
fil: Walang hangganan

en: First day of week
fil: Unang araw ng linggo

en: and
fil: at
