Office Hours (7.x-1.2) - en to lo translation catalogue (7 entries)

en: Sunday
lo: ວັນອາທິດ

en: Monday
lo: ວັນຈັນ

en: Tuesday
lo: ວັນອັງຄານ

en: Wednesday
lo: ວັນພຸດ

en: Thursday
lo: ວັນພະຫັດ

en: Friday
lo: ວັນສຸກ

en: Saturday
lo: ວັນເສົາ
