Office Hours (7.x-1.2) - en to ps translation catalogue (11 entries)

en: Sunday
ps: يکشنبه

en: Monday
ps: دوشنبه

en: Tuesday
ps: سه شنبه

en: Wednesday
ps: چهارشنبه

en: Thursday
ps: پنجشنبه

en: Friday
ps: جمعه

en: Saturday
ps: شنبه

en: Day
ps: ورځ

en: Hidden
ps: پټ

en: and
ps: او

en: Formatting
ps: بڼونه
