Office Hours (7.x-1.2) - en to ur translation catalogue (11 entries)

en: none
ur: کوئی نہیں

en: Sunday
ur: اتوار

en: Monday
ur: سوموار

en: Tuesday
ur: منگل

en: Wednesday
ur: بدھ

en: Thursday
ur: جمعرات

en: Friday
ur: جمعہ

en: Saturday
ur: سنیچر

en: Unlimited
ur: لامحدود

en: Hidden
ur: چھپا ہو ا

en: and
ur: اور
