Office Hours (7.x-1.3) - en to fa translation catalogue (20 entries)

en: none
fa: هیچ

en: Sunday
fa: یک‌شنبه

en: Monday
fa: دوشنبه

en: Tuesday
fa: سه‌شنبه

en: Wednesday
fa: چهارشنبه

en: Thursday
fa: پنج‌شنبه

en: Friday
fa: جمعه

en: Saturday
fa: شنبه

en: hours
fa: ساعت‌

en: Fields
fa: فیلدها

en: Unlimited
fa: نامحدود

en: Day
fa: روز

en: Hidden
fa: پنهان

en: minutes
fa: دقیقه

en: First day of week
fa: اولین روز هفته

en: Current status
fa: وضعیت فعلی

en: Number of values
fa: تعداد مقادیر

en: and
fa: و

en: number
fa: شماره

en: Formatting
fa: قالب‌بندی
