Office Hours (7.x-1.3) - en to ka translation catalogue (14 entries)

en: none
ka: არცერთი

en: Sunday
ka: კვირა

en: Monday
ka: ორშაბათი

en: Tuesday
ka: სამშაბათი

en: Wednesday
ka: ოთხშაბათი

en: Thursday
ka: ხუთშაბათი

en: Friday
ka: პარასკევი

en: Saturday
ka: შაბათი

en: Fields
ka: ველები

en: Unlimited
ka: ულიმიტო

en: Day
ka: დღე

en: Hidden
ka: დამალული

en: First day of week
ka: კვირის პირველი დღე

en: Number of values
ka: მნიშვნელობების რაოდენობა
