Office Hours (7.x-1.4) - en to mk translation catalogue (8 entries)

en: Remove
mk: Одстрани

[ctx: day_name]
en: Sunday
mk: Недела

[ctx: day_name]
en: Monday
mk: Понеделник

[ctx: day_name]
en: Tuesday
mk: Вторник

[ctx: day_name]
en: Wednesday
mk: Среда

[ctx: day_name]
en: Thursday
mk: Четврток

[ctx: day_name]
en: Friday
mk: Петок

[ctx: day_name]
en: Saturday
mk: Сабота
