Office Hours (7.x-1.4) - en to mt translation catalogue (7 entries)

[ctx: day_name]
en: Sunday
mt: Il-Ħadd

[ctx: day_name]
en: Monday
mt: It-Tnejn

[ctx: day_name]
en: Tuesday
mt: It-Tlieta

[ctx: day_name]
en: Wednesday
mt: L-Erbgħa

[ctx: day_name]
en: Thursday
mt: Il-Ħamis

[ctx: day_name]
en: Friday
mt: Il-Ġimgħa

[ctx: day_name]
en: Saturday
mt: Is-Sibt
