Office Hours (7.x-1.4) - en to rw translation catalogue (7 entries)

[ctx: day_name]
en: Sunday
rw: Ku cyumweru

[ctx: day_name]
en: Monday
rw: Kuwa mbere

[ctx: day_name]
en: Tuesday
rw: Kuwa kabiri

[ctx: day_name]
en: Wednesday
rw: Kuwa gatatu

[ctx: day_name]
en: Thursday
rw: Kuwa kane

[ctx: day_name]
en: Friday
rw: Kuwa gatanu

[ctx: day_name]
en: Saturday
rw: Kuwa gatandatu
