Office Hours (7.x-1.4) - en to si translation catalogue (9 entries)

en: Remove
si: ඉවත් කරන්න

en: Day
si: දවස

[ctx: day_name]
en: Sunday
si: ඉරිදා

[ctx: day_name]
en: Monday
si: සඳුදා

[ctx: day_name]
en: Tuesday
si: අඟහරුවාදා

[ctx: day_name]
en: Wednesday
si: බදාදා

[ctx: day_name]
en: Thursday
si: බ්‍රහස්පතින්දා

[ctx: day_name]
en: Friday
si: සිකුරාදා

[ctx: day_name]
en: Saturday
si: සෙනසුරාදා
