Office Hours (7.x-1.4) - en to te translation catalogue (14 entries)

en: Remove
te: తొలిగించు

en: none
te: ఏమీలేవు

en: To
te: ఎవరికి

en: From
te: నుండి

en: Day
te: రోజు

en: First day of week
te: వారంలో మొదటి రోజు

en: and
te: మరియు

[ctx: day_name]
en: Sunday
te: ఆదివారం

[ctx: day_name]
en: Monday
te: సోమవారం

[ctx: day_name]
en: Tuesday
te: మంగళవారం

[ctx: day_name]
en: Wednesday
te: బుధవారం

[ctx: day_name]
en: Thursday
te: గురువారం

[ctx: day_name]
en: Friday
te: శుక్రవారం

[ctx: day_name]
en: Saturday
te: శనివారం
