Office Hours (7.x-1.5) - en to ca translation catalogue (26 entries)

en: Remove
ca: Elimina

en: Number of blocks
ca: Número de blocs

en: none
ca: cap

en: Sunday
ca: diumenge

en: Monday
ca: dilluns

en: Tuesday
ca: dimarts

en: Wednesday
ca: dimecres

en: Thursday
ca: dijous

en: Friday
ca: divendres

en: Saturday
ca: dissabte

en: Time
ca: Hora

en: hours
ca: hores

en: Fields
ca: Camps

en: Day
ca: Dia

en: Hidden
ca: Ocult

en: minutes
ca: minuts

en: unlimited
ca: il·limitat

en: First day of week
ca: Primer dia de la setmana

en: Hours
ca: Hores

en: Current status
ca: Estat actual

en: Number of values
ca: Nombre de valors

en: and
ca: i

en: Limit list to selected items
ca: Limita la llista als elements seleccionats

en: If checked, the only items presented to the user will be the ones selected here.
ca: Si se selecciona, els únics elements que es presentaran a l'usuari seran els seleccionats aquí.

en: Formatting
ca: Format

en: Add new @node_type
ca: Afegeix un nou @node_type
