Office Hours (7.x-1.5) - en to et translation catalogue (30 entries)

en: Remove
et: Eemalda

en: none
et: puudub

en: Sunday
et: pühapäev

en: Monday
et: Esmaspäev

en: Tuesday
et: Teisipäev

en: Wednesday
et: Kolmapäev

en: Thursday
et: Neljapäev

en: Friday
et: Reede

en: Saturday
et: Laupäev

en: Time
et: Aeg

en: hours
et: tundi

en: Fields
et: Väljad

en: Day
et: Päev

en: Hidden
et: Peidetud

en: minutes
et: minutit

en: unlimited
et: piiramata

en: First day of week
et: Nädala esimene päev

en: Current status
et: Praegune olek

en: Number of values
et: Väärtuste arv

en: Hours format
et: Lahtiolekuaja vorming

en: 12 hrs
et: 12 h

en: and
et: ja

en: Formatting
et: Vormindamine

en: Add new @node_type
et: Lisa uus @node_type

en: Office hours
et: Lahtiolekuaeg

en: Separators
et: Eraldajad

en: 5 minute intervals
et: 5 minutilised intervallid

en: long
et: pikk

en: short
et: lühike

en: This separator will be placed between the days. Use &#39&ltbr&gt&#39 to show each day on a new line.
et: See eraldaja on päevade vahel. Iga päeva uuel real näitamiseks kasuta &#39&ltbr&gt&#39 .
