Office Hours (7.x-1.5) - en to gl translation catalogue (20 entries)

en: Remove
gl: Quitar

en: none
gl: ningún

en: Sunday
gl: Domingo

en: Monday
gl: Luns

en: Tuesday
gl: Martes

en: Wednesday
gl: Mércores

en: Thursday
gl: Xoves

en: Friday
gl: Venres

en: Saturday
gl: Sábado

en: Time
gl: Hora

en: Fields
gl: Campos

en: Day
gl: Día

en: Hidden
gl: Oculto

en: unlimited
gl: Ilimitado

en: First day of week
gl: Primeiro día da semana

en: Number of values
gl: Número de valores

en: and
gl: e

en: Limit list to selected items
gl: Limitar a lista aos elementos seleccionados

en: Formatting
gl: Formato

en: Add new @node_type
gl: Engadir @node_type novo
