Office Hours (7.x-1.5) - en to km translation catalogue (18 entries)

en: Remove
km: យកចេញ

en: none
km: គ្មាន

en: Sunday
km: អាទិត្យ

en: Monday
km: ច័ន្ទ

en: Tuesday
km: អង្គារ

en: Wednesday
km: ពុធ

en: Thursday
km: ព្រហស្បតិ៍

en: Friday
km: សុក្រ

en: Saturday
km: សៅរ៍

en: Time
km: ពេលវេលា

en: Day
km: ថ្ងៃ

en: Hidden
km: ដែល​លាក់

en: First day of week
km: ថ្ងៃ​ដើម​សប្ដាហ៍

en: Number of values
km: ចំនួន​តម្លៃ

en: !title: !required
km: !title ៖ !required

en: and
km: និង

en: Formatting
km: កំពុង​ធ្វើ​ទ្រង់ទ្រាយ

en: Add new @node_type
km: បន្ថែម​ @node_type ថ្មី
