Office Hours (7.x-1.5) - en to sl translation catalogue (13 entries)

en: Remove
sl: Odstrani

en: none
sl: nič

en: Sunday
sl: nedelja

en: Monday
sl: ponedeljek

en: Tuesday
sl: torek

en: Wednesday
sl: sreda

en: Thursday
sl: četrtek

en: Friday
sl: petek

en: Saturday
sl: sobota

en: Time
sl: Čas

en: Hidden
sl: Skrito

en: First day of week
sl: Prvi dan v tednu

en: and
sl: in
