Office Hours (7.x-1.7) - en to cy translation catalogue (18 entries)

en: Remove
cy: Symud

en: none
cy: dim

en: Sunday
cy: dydd Sul

en: Monday
cy: dydd Llun

en: Tuesday
cy: dydd Mawrth

en: Wednesday
cy: dydd Mercher

en: Thursday
cy: dydd Iau

en: Friday
cy: dydd Gwener

en: Saturday
cy: dydd Sadwrn

en: Time
cy: Amser

en: Comment
cy: Sylw

en: Fields
cy: Meysydd

en: Day
cy: Dyddiad

en: Hidden
cy: Wedi cuddio

en: First day of week
cy: Diwrnod cyntaf yr wythnos

en: and
cy: ac

en: Limit list to selected items
cy: Cyfyngu rhestr o eitemau dewisedig

en: Formatting
cy: Fformatio
