Office Hours (7.x-1.7) - en to el translation catalogue (23 entries)

en: Remove
el: Αφαίρεση

en: none
el: κανένα

en: Sunday
el: Κυριακή

en: Monday
el: Δευτέρα

en: Tuesday
el: Τρίτη

en: Wednesday
el: Τετάρτη

en: Thursday
el: Πέμπτη

en: Friday
el: Παρασκευή

en: Saturday
el: Σάββατο

en: Time
el: Ώρα

en: hours
el: ώρες

en: Comment
el: Σχόλιο

en: Fields
el: Πεδία

en: Day
el: Ημέρα

en: Hidden
el: Κρυφό

en: minutes
el: λεπτά

en: unlimited
el: Απεριόριστο

en: First day of week
el: Πρώτη ημέρα της εβδομάδας

en: Hours
el: Ώρες

en: Number of values
el: Αριθμός τιμών

en: and
el: και

en: Formatting
el: Μορφοποίηση

en: Add new @node_type
el: Πρόσθεσε νέο @node_type
