Office Hours (7.x-1.7) - en to he translation catalogue (27 entries)

en: Remove
he: הסרה

en: none
he: ללא

en: Sunday
he: ראשון

en: Monday
he: שני

en: Tuesday
he: שלישי

en: Wednesday
he: רביעי

en: Thursday
he: חמישי

en: Friday
he: שישי

en: Saturday
he: שבת

en: Time
he: זמן

en: Comment
he: תגובה

en: Fields
he: שדות

en: Day
he: יום

en: Hidden
he: מוסתר

en: unlimited
he: לא מוגבל

en: First day of week
he: יום ראשון בשבוע

en: Hours
he: שעות

en: Current status
he: סטטוס נוכחי

en: Number of values
he: מספר ערכים

en: Hours format
he: פורמט שעות

en: 12 hrs
he: 12 שעות

en: and
he: וגם

en: number
he: מספר

en: Limit list to selected items
he: הגבל רשימה לפריטים הבחורים

en: If checked, the only items presented to the user will be the ones selected here.
he: אם נבחר, הפריטים היחידים שיוצגו למשתמש הם אלו שנבחרו כאן.

en: Formatting
he: תבניות

en: Add new @node_type
he: יצירת @node_type
