Office Hours (7.x-1.7) - en to jv translation catalogue (17 entries)

en: Remove
jv: Buwang

en: none
jv: ora ana

en: Sunday
jv: Minggu

en: Monday
jv: Senén

en: Tuesday
jv: Selasa

en: Wednesday
jv: Rebo

en: Thursday
jv: Kemis

en: Friday
jv: Jemuah

en: Saturday
jv: Setu

en: Time
jv: Wektu

en: Comment
jv: Komèntar

en: Fields
jv: Field

en: Day
jv: Dina

en: Hidden
jv: Umpetan

en: First day of week
jv: Dinā pertama sākā pekan

en: Number of values
jv: Jumlahé nilai

en: Add new @node_type
jv: Tambah @node_type anyar
