Office Hours (7.x-1.7) - en to kk translation catalogue (15 entries)

en: Remove
kk: Өшіру

en: none
kk: көрсетілмеген

en: Sunday
kk: Жексенбі

en: Monday
kk: Дүйсенбі

en: Tuesday
kk: Сейсенбі

en: Wednesday
kk: Сәрсенбі

en: Thursday
kk: Бейсенбі

en: Friday
kk: Жұма

en: Saturday
kk: Сенбі

en: Time
kk: Уақыт

en: Comment
kk: Пікір

en: Fields
kk: Өрістер

en: First day of week
kk: Аптаның бірінші күні

en: and
kk: және

en: Formatting
kk: Форматтау
