Office Hours (7.x-1.7) - en to mn translation catalogue (14 entries)

en: Remove
mn: Устгах

en: none
mn: хоосон

en: Sunday
mn: Ням

en: Monday
mn: Даваа

en: Tuesday
mn: Мягмар

en: Wednesday
mn: Лхагва

en: Thursday
mn: Пүрэв

en: Friday
mn: Баасан

en: Saturday
mn: Бямба

en: Time
mn: Цаг

en: Comment
mn: Сэтгэгдэл

en: Day
mn: Өдөр

en: First day of week
mn: Долоо хоногийн эхний өдөр

en: and
mn: ба
